Итни случаи:  

Повикај доктор

Основен пакет

3.000 ден

  • Пристап до сите услуги
  • Онлајн видео консултации
  • Термини за прегледи*
  • Резултати од испитувања
  • Период 1 година*
  • Попуст 50% на 10 услуги

* Термините се во периодот од 9.00 – 17.00 секој работен ден
** Пакетот важи 1 година или до искористување на попустот

-
+
SKU:
OSN50
Share
Параметри за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржина и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ја нашата Политика на приватност Политика на приватност
Youtube
Согласност за прикажување содржина од - Youtube
Vimeo
Согласност за прикажување содржина од - Vimeo
Google Maps
Согласност за прикажување содржина од - Google
Spotify
Согласност за прикажување содржина од - Spotify
Sound Cloud
Согласност за прикажување содржина од - Sound
Cart Overview