Итни случаи:  

Повикај доктор

Контакт

 
Ова е нашата адреса!


Сè за децата

бул.Партизански Одреди б.б.
1000 Скопје, Македонија

Техничка поддршка:
Телефон: +389 (0)79 40 99 01

Електронска пошта:
sоs@sеzаdеcаtа.mk (Внеси рачно! Не копирај!)

Како можеме да Ви помогнеме ?

 Опишете го Вашиот проблем и ние ќе се обидеме да ја најдеме најдобрата опција за Вас. Не сакате да пополнувате формулари? Пишете на нашата е-пошта:
sоs@sеzаdеcаtа.mk (Внеси рачно! Не копирај!)

Параметри за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржина и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ја нашата Политика на приватност Политика на приватност
Youtube
Согласност за прикажување содржина од - Youtube
Vimeo
Согласност за прикажување содржина од - Vimeo
Google Maps
Согласност за прикажување содржина од - Google
Spotify
Согласност за прикажување содржина од - Spotify
Sound Cloud
Согласност за прикажување содржина од - Sound
Cart Overview