Итни случаи:  

Повикај доктор

Почетна

Насоки за користење

Ние се грижиме за Вашето здравје повеќе од Вас

закажи термин
Проверка на состојба
Неограничена 24/7 поддршка во педијатријата

ПРИСТАП ДО ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИЈАТРИ

Грижа за здравјето

Дијагнози, консултации и прегледи 24/7 одобрени за неколку минути од овластени специјалисти и педијатри, докажани со своето долгогодишно искуство. Можете да испратите порака до нашиот тим за брзо мислење или прашање во секое време.
Зошто да не изберете нас ?
  • Достапни во секое време

  • Високо квалификувани доктори

  • Докажано искуство и портфолио

  • Без дополнителни трошоци

  • Достапна грижа за сите

Побрза дијагноза и спречување на последици

Внимателно и прецизно

Справете се со повеќе болести од дома со испитување на ушите, носот, грлото, кожата, отчукувањата на срцето, температурата и нивото на кислород – исто како во ординација.

Внимание за секој пациент

Секој пациент е важен! Ние обрнуваме посебно внимание за секој пациент.

Прецизна терапија

Одредување на правилна дијагноза и прецизна терапија е пресудно за лечење на болестите во самиот почеток и спречување последици.

За што сме специјализирани?

Нашиот тим располага со доктори во повеќе гранки на медицината со што се овозможува целосен преглед и дијагноза на едно место.

Решавање на повеќето чести појави симптоми.

Професионални решенија и домашна посета.

Инфекции предизвикани од настинка или бактерија.

Гребнатинки, модринки, исеченици…

Болките во стомакот најчесто се јавуваат во текот на ноќта…

Компликации предизвикани од каснување или убод.

Нарушено спиење кај децата.

Инфекции на очите

Промени на кожата кај деца.

Години пракса
Области во медицината
Консултанти
Награди
Научни трудови

Нашите доктори

Доктори со долготрајно искуство препознаени како специјалисти во својата област подготвени да помогнат во секое време.

„Покрај признанијата на професионален план, сеуште најголема награда ни претставува насмевката и радоста на детското лице. Посветени сме да придонесеме за поубава иднина, хуманост и радост меѓу луѓето, а тоа можеме да го постигнеме само преку правилно воспитување и здрави деца.“

„Нашето најголемо задоволство  е токму работата со децата и несебичната помош што можеме и сакаме  да им ја пружиме“

М-р Д-р. спец. Ангелчо Андоновски
педијатар
М-р Д-р. спец. Наталија Јорданова Траески
дерматовенеролог
М-р Д-р. спец. Оливер Алексовски
физикална медицина и рехабилитација
Примариус Д-р. Александар Блажевски
гинеколог
ШТО ЗБОРУВААТ ЗА НАС
 

Одлична услуга, посветеност и внимание. Пред се професионалност, хуманост и разбирање.

Благодарна мајка
Корисник

Најпрво бев скептична во однос на онлајн услугите. Сега сум многу благодарна на Др. Ангелчо што ни овозможи да имаме пристап до услугите и консултациите 24/7. Ви благодарам докторе.

Татјана
Корисник

Наши партнери

Најдобрата грижа за детското здравје може да се постигне само со внимателно избрани партнери кои се залагаат за истите вредности и се врвни експерти и брендови во областа на медицината и педијатријата.

Разгледајте ги нашите пакети овде и одберете план кој што најмногу одговара на вашите потреби!

ОСНОВЕН
Пристап до сите услуги
Онлајн видео консултации
Термини за прегледи
Резултати од испитувања
Период 1 година

Попуст 50% на 10 услуги

МЕДИУМ
Пристап до сите услуги
Онлајн видео консултации
Термини за прегледи
Резултати од испитувања
Период 1 година

Попуст 65% на 25 услуги

ПРЕМИУМ
Пристап до сите услуги
Онлајн видео консултации
Термини за прегледи
Резултати од испитувања
Период 1 година

Попуст 80% на 35 услуги
Приоритетни термини

VIP ПАКЕТ
Пристап до сите услуги
Онлајн видео консултации
Термини за прегледи
Резултати од испитувања
Период 1 година

Директен контакт
Приоритетни термини
Попуст 100% на 60 услуги


Следењето на најновите информации и достигнувања во педијатријата во светот е од основна важност за соодветна грижа за детското физичко и ментално здравје.

Контактирајте со нас

За итни случаи – Повикајте доктор

Параметри за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржина и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ја нашата Политика на приватност Политика на приватност
Youtube
Согласност за прикажување содржина од - Youtube
Vimeo
Согласност за прикажување содржина од - Vimeo
Google Maps
Согласност за прикажување содржина од - Google
Spotify
Согласност за прикажување содржина од - Spotify
Sound Cloud
Согласност за прикажување содржина од - Sound
Cart Overview