Итни случаи:  

Повикај доктор

Одделенија

Одделенија и програми

Имаме богата историја на лекување пациенти и дијагностицирање на ретки болести за што сведочат бројните награди.

Проверка на Вашата здравствена состојба

Зошто да не изберете нас?

Третмани

Без разлика на комплицираноста ние ги покриваме сите третмани

24×7 грижа за корисници

Ние сме секогаш достапни на тие што најмногу им требаме

Модерни методи

Напредна опрема и инструменти за справување со секоја ситуација

Квалификувани доктори

Нашиот тим се екипира само со најискусните и најдобри доктори

Нашата програма за грижа

Грижата за здравјето е нашата заложба

Месечни редовни консултации

Темелен систематски редовен преглед

Во случај на вонредни потреби, тука сме во секое време за Вас.

За време на болест или повреда, надзорот и следењето на состојбата е секојдневен.

% прецизна дијагноза

Богатото искуство и портфолио на излекувани пациенти сведочи за успешноста и професионалноста на нашиот тим

Поврзани прашања

Сите работи што ви се потребни и плус нешто повеќе од тоа, ја прави оваа апликација неопходна.

Центар за пациенти

Најсовремена опрема и инструменти

Заштита на личните податоци

Лична помош

Подготвени за помош 24/7

Параметри за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржина и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ја нашата Политика на приватност Политика на приватност
Youtube
Согласност за прикажување содржина од - Youtube
Vimeo
Согласност за прикажување содржина од - Vimeo
Google Maps
Согласност за прикажување содржина од - Google
Spotify
Согласност за прикажување содржина од - Spotify
Sound Cloud
Согласност за прикажување содржина од - Sound
Cart Overview