Итни случаи:  

Повикај доктор

За нас

Здрави деца – здрава иднина

Имаме богата историја на лекување пациенти и дијагностицирање на болести за што сведочат многубројните  задоволни и  излекувани пациенти.

Закажете онлајн консултации

Дозволете ни да ви помогнеме во борбата за добро здравје

Да си родител е благослов, да се грижиш за сопственото дете е една голема и бескрајна приказна. Илјада пати зошто, илјада пати затоа. Секогаш кога се наоѓаме во состојба да направиме нешто за здравјето на  сопственото дете или не знаеме или сме во недоумица што каде и како. Постојана борба и постојана желба да нашето најмило е здраво, е доживотна борба на секој родител. Целокупната животна филозофија и поттик е токму тоа, тоа не прави среќни и орни за понатамошниот тек на нашите животи.  Педијатријата е стара од памтивек, уште во најстарите времиња тие кои лекувале деца биле и првите луѓе кои се грижеле да токму оваа популација биде здрава и способна понатаму да го продолжи тоа што било најбитно – човечкиот род и развој на популацијата насекаде во светот.

Наша специјалност

Луѓето ја сакаат нашата апликација поради овие прекрасни и ефикасни карактеристики кои му даваат на корисникот целосна слобода.

Најсовремена опрема

Ние се грижиме процедурите да бидат брзи, едноставни и ефикасни.

Долгогодишно и докажано искуство

Многуте награди и научни трудови гарантираат дека ќе добиете најдобра грижа за Вашето здравје.

Нашата визија и мисија

Нашата визија и мисија се едно – СÈ ЗА ДЕЦАТА!

Децата се нашето најголемо богатство, нашата иднина нашата светлина. Да ги заштитиме и да направиме се за да нивното здравје биде наше вечно залагање. Ако сите сложно работиме и се залагаме за нивното здравје, така ќе осигураме здраво потомство и вистинска иднина. Секое дете заслужува здрава иднина и врвна здравствена заштита. Тоа се постигнува преку несебична и професионална работа од врвен тим, нашиот тим е богат, оспособен и докажан, знае да го даде својот максимум кога тоа е најпотребно. Постојаната подршка и вистинскиот совет се потребни во вистинско време, а тоа ќе го имата реално и несебично дадено за да се постигнат видливи резултати и да бидат насочени во вистински правец, во правец на еднинствената и најважната желба во нашиот живот, а тоа е здравјето на нашите најмили на нашите деца. Палетата на совети и здравствени услуги сo врвни протоколи и врвно искуство поминато со сите патологии на кои сме ангажирани и спремни да помогнеме. Постојано ќе се стремиме да ги зголемиме и прошириме нашите услуги и да сме ваша десна рака кога станува збор за здравјето на децата, а и на вас самите. Визијата и иднината е со единствено име – СÈ ЗА ДЕЦАТА.

Едноставен пристап

Започнете брзо и лесно со бесплатно тестирање на нашите услуги.

Здравство за сите

Преку 20 доктори се тука за Вас за да Ви помогнат со секој проблем.

Подобрете го животот

Подобрете го животниот стандард со одржување на доброто здравје за Вас и Вашите деца.

Коментари од наши клиенти

Добијте брзи одговори од пријателски, професионален и познат тим за поддршка.

Имав голем проблем со температурата на детето. Овие луѓе се грижеа постојано за состојбата се до целосно оздравување.

Јасна Стефковска

ПЕДАГОГ

Кога верувате во она што го прават лекарите, тоа ја прави целата разлика. Овие луѓе се посветени на Вашето здравје.

Весна Цветковска

фармацефт

Споделете го вашето искуство

Често поставувани прашања

Добијте брзи одговори од пријателски, професионален и познат тим за поддршка.

Што е Вашата специјалност?

Нашата специјалност е грижа за детското здравје и среќа. Здравите деца се најскапоценото нешто во кое треба секој од нас да вложува за да го направиме светот подобро место за живеење. Ние сме целосно посветени на тоа.

Колку чинат Вашите услуги?

Здравјето на децата нема цена и затоа сме отворени за помош и консултации за секого. Секако, за да бидеме во можност да одговориме на сите, предност имаат нашите пациенти кои се зачлениле.

Дали вршите прегледи?

Доколку постои потреба од итен преглед или интервенција секако дека здравјето и хуманоста е во прв план во согласност со правилата и регулативите во здравството.

Дали давате бесплатни совети?

Секако дека сме отворени да помогнеме на секого на кого му е потребна помош, посебно кога се работи за здравјето.

Грижа за корисниците

Нашиот тим активно ги следи најновите достигнувања во областа на медицината. Пријавете се на нашиот билтен за да ги добивате најновите информации за достигнувањата во медицината и нашите нови услуги на Вашиот e-mail.

[mailpoet_form id=”1″]
Параметри за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржина и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ја нашата Политика на приватност Политика на приватност
Youtube
Согласност за прикажување содржина од - Youtube
Vimeo
Согласност за прикажување содржина од - Vimeo
Google Maps
Согласност за прикажување содржина од - Google
Spotify
Согласност за прикажување содржина од - Spotify
Sound Cloud
Согласност за прикажување содржина од - Sound
Cart Overview