Итни случаи:  

Повикај доктор

Плаќања

Кредитни и дебитни картички

Вашата трансакција ќе биде процесирана со помош на системот за наплата од кредитни картички на УНИ Банка, кој е овозможен и поддржан од CaSys-Cpay, реномирана компанија за картични трансакции. Пред да започнете со плаќање и внесување на бројот од кредитната картичка ќе бидете пренасочени на сигурна веб страна на банката, каде што се внесува бројот и се потврдува трансакцијата. Притоа податоците се чуваат во склад со највисоките банкарски критериуми за сигурно работење. Плаќањето се одвива со едноставно внесување на податоците од вашата картичка во формуларот кој се појавува откако ќе се одлучите да го купите производот, кој претходно се наоѓа во вашата кошничка. Вашиот производ ќе ви биде испорачан директно до адресата која ја имате наведено за испорака. НАПОМЕНА: Доколку адресата на испорака се разликува од адресата за наплата или адресата на носителот на картичката (во случај на подарок, службена картичка итн.) во формата за плаќање на производите внесете на која адреса сакате да се испорачаат производите.

При трансакциите се користат сертификатите за безбедносните програми MasterCard SecureCode како и Verified by Visa, со кои Ви обезбедуваме максимална сигурност и безбедност на трансакции со картички за производите кои ги нарачувате,додека трансакциите ќе се вршат исклучиво на страниците на CaSys-cPay.

Параметри за приватност
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство додека ја користите нашата веб-страница. Ако ги користите нашите услуги преку прелистувач, можете да ги ограничите, блокирате или отстраните колачињата преку поставките на вашиот веб-прелистувач. Ние, исто така, користиме содржина и скрипти од трети страни кои можат да користат технологии за следење. Можете селективно да ја дадете вашата согласност подолу за да дозволите такви вметнувања од трета страна. За целосни информации за колачињата што ги користиме, податоците што ги собираме и како ги обработуваме, проверете ја нашата Политика на приватност Политика на приватност
Youtube
Согласност за прикажување содржина од - Youtube
Vimeo
Согласност за прикажување содржина од - Vimeo
Google Maps
Согласност за прикажување содржина од - Google
Spotify
Согласност за прикажување содржина од - Spotify
Sound Cloud
Согласност за прикажување содржина од - Sound
Cart Overview